AKBANK CAZ / KAYGILAR SAHNESİ

Dünya Dans Ve Caz Günü Özel Performansı

Bu kadar güzel ve çirkin sesi, farklı şekilleri, hızları, değişken ruh hâllerini barındıran uçsuz bucaksız olasılıklarla dolu bir şehirde yaşayan ve yaratan sanatçı; bazen coşkulu, bazen durgun, bazen eğlenceli bazen ıstırap içinde, bazen kızgın ama tüm açıklığıyla ve benliğiyle oradadır. Sıradanlığın konforlu alanına sığınmak ya da ondan kaçmak ister. Bu gelgitli duyguların ve uykuların bölündüğü, ölçüsüz sözlerin söylendiği, umut dolu, coşkulu ve sınırsız kahkahaların taştığı, kalabalık duyguların bir bütünüdür “Kaygılar Sahnesi”. “Istırabın olmadığı bir yaratı süreci var mıdır? Sanatçı kaygılarıyla mı yaşar, onlarla yüzleşir mi? Yoksa onlardan arınmaya mı çalışır? Hangisi doğru?” 29 Nisan akşamı Alan Kadıköy’de, dansın müziğe ya da müziğin dansa eşlik ettiği bir konsere değil; tüm farklılıkları ve benzerlikleriyle, birbirleri için bir arada oldukları bir performansa tanıklık edeceksiniz.
Prömiyerini 32. Akbank Caz Festivali’nde yapan proje 29 Nisan Dünya Dans Günü ve  30 Nisan Dünya Caz Günü kutlaması kapsamında tekrar izleyicilerle buluşuyor.
SANATÇILAR:

Çağıl Kaya: Vokal
Ercüment Orkut: Piyano
Eylül Biçer: Gitar
Tamer Temel: Saksafon
Efe Gazi:  Trompet
Cem Aksel: Davul

Ebru Cansız: Koreografi & Konsept
Serhat Kural: Proje Koordinatörü

Suzan Alev, Serhat Kural, Gülnara Golovina, Furkan Yılmaz, Barış Diker, Öykü Tutcu: Yaratıcı Dansçılar

Süre: 90 dk.

Yaş sınırı:18+

Bilet Fiyatları: Tam:200 TL    Öğrenci:100TL

Etkinlik Kuralları

– Etkinlik kapı açılış saati etkinlik saatinden 60 dk öncedir.
– Etkinlik 18 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
– Organizator etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Organizator etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
– Seyirci etkinlikte yapılan genel ses ve görüntü kayıt çalışmaları dahilinde kendi ses ve görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve organizatörünün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.

Nisan 29 @ 20:30
20:30 — 22:00 (1h 30′)

TARİHİ GEÇTİ

BUNU BEĞENDİN Mİ? PAYLAŞ!