TİYATRO HAYALİ / AŞK HİKAYEN DÜŞMÜŞ

Ahmet Sami Özbudak’ın yazdığı ve Emrah Eren’in yönettiği Tiyatro Hayali’nin ilk hayali  “Aşk Hikayen Düşmüş” oyunu, hiç kavuşmamış iki aşığın uzaktan uzağa oynadığı oyunlara tanıklık etmemizi sağlıyor. “Aşk Hikayen Düşmüş” birbirlerinin ruh eşi olan iki aşığın anlatıldığı bir aşk masalı… Oyun parmak boyunda insanlar, kanatlı müzisyenler, hayaletler ve ışıklı yollar ile aşıkların birlikte çocuk olduğu bir bahçeyi gösteriyor bize.

Yazar Ahmet Sami Özbudak’ın dünyasındaki kahramanlarımız “kadın” ve “erkek” birbirlerine aşıktır ama henüz karşılaşmamışlardır. Bir anlamda birbirlerinin büyük aşkıdır, hatta onlar birbirlerinin ruh eşidir. Evren onları bir araya getirirse muhteşem bir aşk masalı armağan edilecektir Dünya’ya. Peki tam tersi olursa, onlar için hikaye daha zorsa, birbirlerinden çok uzaklara düşmüş ve hatta karşılaşmaları imkansızsa. Yine de aşk devam eder mi? Arada koca bir okyanus ya da yıllar olsa yine de aşk kalır mı bünyede? İki ruh eşi ayrı hayatlar içinde de sürdürebilir mi hikayeyi?

Yazan: Ahmet Sami Özbudak

Yöneten: Emrah Eren

Oyuncular: Ayça Koyunoğlu – Fatih Koyunoğlu

Dekor ve Kostüm Tasarım: Merve Yörük

Işık Tasarım: Uğur Aksu

Müzik: Deniz Bayrak

Hareket Düzeni: Utku Demirkaya

Şarkı Sözleri: Faruk Üstün – Bahar Uyandıran – Deniz Bayrak

Afiş Tasarım: Berkcan Okar

Oyun Fotoğrafları: Emre Mollaoğlu

Yönetmen Yardımcısı: Ahmet Balta

Reji Asistanı: Delal Yıldırım

Dekor Realizasyon: Metin Gümüşoğlu (Kibele Dekor)

Işık Operatör: Eyüp Çelik

Ses Operatör: Delal Yıldırım

Genel Koordinatör: Yasemin İşcan

Rana ve Selçuk Alagöz’e, saygıyla…

Teşekkürler; Baba Sahne, Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Nilgün Kurt, Turgay Kantürk, İrfan Bostancı, Serhat Narin, Derya Yıldırım, Melih Karakurt, Devrim Lüküslü, Dogital, Bersis Yılmaz, dükkan, Boa Sahne, Murat Uğurlu, Cafer İşleyen, Hüseyin Çebişci, Semih Tigili

Başlangıç saati: 20:30

Süre: 110 dk / 2 perde

Yaş sınırı: +13

Bilet Fiyatları: Tam: 190 TL      Öğrenci: 150 TL        Gençler Ayakta: 30 TL

Nisan 17 @ 20:30
20:30 — 22:20 (1h 50′)

BİLET AL

BUNU BEĞENDİN Mİ? PAYLAŞ!