DANİSKA (ALBÜM LANSMANI)

Canlı performansı ile herkesin beğenisini kazanan Daniska, ikinci albümü Keşke Meyhanesi’nin lansman konserini 21 Aralık Çarşamba akşamı sürpriz konukların katılımıyla Alan Kadıköy’de yapıyor. 


Gökhan Tümkaya, Efe Demiryoğuran, Evren Arkman, Mertcan Selçuk ve Bülent Ünal’dan oluşan Daniska, müzikseverlere 2017 yılında ilk teklisi “Hep Böyle Olur” ile merhaba demişti. 2019 yılında yayınladığı ilk albümü “Mış Gibi” ile büyük beğeni toplayan grup ayrıca kullanmayı tercih ettiği sosyal medya diliyle de takipçilerini her daim gülümsetmeyi başarıyor. Daniska 2021 yılında başladığı Keşke Meyhanesi isimli ikinci albümünde Türkiye’nin farklı kulvarlardan Eylem Atmaca, Ümit Besen, Yaşar, Hüseyin Turan, Hüsnü Arkan, Nuri Harun Ateş gibi önemli yorumcuları teker teker konuk etti ve albüm 21 Ekim 2022 tarihinde tamamlayıp dijital platformlarda yayınlandı. Albümün plak formatı ise 25 Kasım Cuma tarihinde yayınlandı. Daniska 2022 yılında ayrıca geçmişte televizyon dizileri için yazdığı şarkıları canlı seslendirdiği “Mazi Çıkmazı” isimli albümünden üç şarkı yayınladı. 

Etkinlik Kuralları -18 yaş sınırı vardır. 

-Etkinlik sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde gerçekleşecektir. 

-Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. 

-Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

Süre:  90 dk.

Yaş Sınırı: +18

Bilet Fiyatları: Tam: 113TL

Aralık 21 @ 20:30
20:30 — 22:00 (1h 30′)

BİLET AL

BUNU BEĞENDİN Mİ? PAYLAŞ!