CAN KAZAZ AKUSTİK KONSER

“KırlangıçlarGibi”, “KendiHalimde”, “BuncaYıl” ve “SürsünBahar” gibisamimişarkılarıylagenişkitlelerinhuzurkaynağıolan Can Kazaz, 2022’nin son ayındaçıkardığı “veToprak” albümüyledinleyenleriniyine o tanıdığımızmasalsıatmosferiylesarmaladı. Dokuzalbümsığdırdığı 10 yıllıkşarkıcı-şarkıyazarlığıyolculuğunu, dinleyenleriylebirliktekutlamakiçin en sevilenve en yenişarkılarınıyenidensahnesinetaşıyor.

Müziğinde, AvrupaveAnadolumüziğininözenleseçilmişöğeleriniduyabileceğiniz Can Kazaz, etkileyicisesrengiveeşliketmektenkendinizialıkoyamayacağınızmelodileribuluşturuyor. Herkesinbildiğivekendisininderinbağlarkurduğu; Marc Aryan, AsuMaralman, Ezgi’ninGünlüğü, GrupGündoğarkenveLeventYükselgibiözelisimlerinnostaljikşarkıları da Can Kazazveorkestrasınıngenişleyenrepertuvarındayerbuluyor.

Etkinlk Kuralları

-Konser kapı açılış saati 20:00’dır.

-Etkinlik için satılan biletlerde iade ve değişiklik yapılamamaktadır.

-Etkinlik süresince tüm Katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan Katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

-Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı katılımcılar ebeveynleri eşliğinde giriş yapabilirler. 6 yaş ve üzeri kişiler bilete tabidir.

-Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.

EtkinlikSaati : 21.00

Yaş Sınırı : +18

BiletFiyatı : Tam: 140 TL Öğrenci: 75 TL

Haziran 24 @ 21:00
21:00 — 22:45 (1h 45′)

BİLET AL

BUNU BEĞENDİN Mİ? PAYLAŞ!